Apgabala kods 035 / +6635Apgabala kods 035 / +6635 (Taizeme)


Prefikss 035 ir Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri rajona kods. Un Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri atrodas Taizeme. Ja esat ārpus Taizeme un vēlaties piezvanīt personai Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Taizeme valsts kods ir +66, tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +6635.

Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs.

Kā alternatīvau +6635, kas jums jāievieto Ang Thong, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Suphan Buri personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 006635.
Tālruņa numuru kalkulators