Apgabala kods 0753 / +61753Apgabala kods 0753 / +61753 (Austrālija)


Prefikss 0753 ir Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture rajona kods. Un Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture atrodas Austrālija. Ja esat ārpus Austrālija un vēlaties piezvanīt personai Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Austrālija valsts kods ir +61, tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +61753.

Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs.

Kā alternatīvau +61753, kas jums jāievieto Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 0061753.
Tālruņa numuru kalkulators