Apgabala kods 088 / +6388Apgabala kods:088     (+6388)
Pilsēta vai apgabals:Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental

Valsts:

FilipīnasPrefikss 088 ir Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental rajona kods. Un Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental atrodas Filipīnas. Ja esat ārpus Filipīnas un vēlaties piezvanīt personai Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Filipīnas valsts kods ir +63, tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +6388.

Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs.

Kā alternatīvau +6388, kas jums jāievieto Bukidnon, Camiguin, Misamis Occidental, Misamis Oriental personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 006388.
Tālruņa numuru kalkulators


Apgabala kods 088 / +6388 (Filipīnas)