Apgabala kods 13 / +5513Apgabala kods:13     (+55 13)
Pilsēta vai apgabals:Baixada Santista (Santos, Guarujá, Cubatão), Registro, Iguape

Valsts:

Brazīlija


Apgabala kods 13 / +5513 (Brazīlija)


Prefikss 13 ir Baixada Santista (Santos, Guarujá, Cubatão), Registro, Iguape rajona kods. Un Baixada Santista (Santos, Guarujá, Cubatão), Registro, Iguape atrodas Brazīlija. Ja esat ārpus Brazīlija un vēlaties piezvanīt personai Baixada Santista (Santos, Guarujá, Cubatão), Registro, Iguape, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Brazīlija valsts kods ir +55, tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Baixada Santista (Santos, Guarujá, Cubatão), Registro, Iguape, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +55 13.

Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs.

Kā alternatīvau +55 13, kas jums jāievieto Baixada Santista (Santos, Guarujá, Cubatão), Registro, Iguape personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 0055 13.
Tālruņa numuru kalkulators


Apgabala kods 13 / +5513