Apgabala kods 250 / +1250Apgabala kods 250 / +1250 (Kanāda)


Prefikss 250 ir British Columbia (Vancouver Island & Mainland) rajona kods. Un British Columbia (Vancouver Island & Mainland) atrodas Kanāda. Ja esat ārpus Kanāda un vēlaties piezvanīt personai British Columbia (Vancouver Island & Mainland), papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Kanāda valsts kods ir +1, tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai British Columbia (Vancouver Island & Mainland), jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +1 250.

Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs.

Kā alternatīvau +1 250, kas jums jāievieto British Columbia (Vancouver Island & Mainland) personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 001 250.
Tālruņa numuru kalkulators