Apgabala kods Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, PayakumbuhPilsēta vai apgabals:Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh
Apgabala kods:0752     (+62752)

Valsts:

IndonēzijaPrefikss 0752 ir Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh rajona kods. Un Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh atrodas Indonēzija. Ja esat ārpus Indonēzija un vēlaties piezvanīt personai Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Indonēzija valsts kods ir +62, tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +62752.

Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs.

Kā alternatīvau +62752, kas jums jāievieto Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 0062752.
Tālruņa numuru kalkulators


Apgabala kods Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh (Indonēzija)