Apgabala kods Amnat Charoen, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani, YasothonPilsēta vai apgabals:Amnat Charoen, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani, Yasothon
Apgabala kods:045     (+6645)

Valsts:

TaizemePrefikss 045 ir Amnat Charoen, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani, Yasothon rajona kods. Un Amnat Charoen, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani, Yasothon atrodas Taizeme. Ja esat ārpus Taizeme un vēlaties piezvanīt personai Amnat Charoen, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani, Yasothon, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Taizeme valsts kods ir +66, tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Amnat Charoen, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani, Yasothon, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +6645.

Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs.

Kā alternatīvau +6645, kas jums jāievieto Amnat Charoen, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani, Yasothon personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 006645.
Tālruņa numuru kalkulators


Apgabala kods Amnat Charoen, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani, Yasothon (Taizeme)