starptautiskais-talsarunu-kods.info
Telefona kods Colonia del Sacramento, Colonia

Telefona kods Colonia del Sacramento, ColoniaPilsēta vai apgabals:Colonia del Sacramento, Colonia

Telefona kods:

452     (+598 452)

Valsts:

Urugvaja

Tālruņa numuru kalkulators

Telefona kods Colonia del Sacramento, Colonia


Telefona kods / Apgabala kods pilsētai Colonia del Sacramento, Colonia ir 452. Fiktīvā tālruņa numura 6419725 un apgabala koda / telefona koda 452 izsaucamais numurs ir 452 6419725. Un Colonia del Sacramento, Colonia atrodas Urugvaja.

Apgabala koda / telefona koda prefikss nosaka abonenta tālruņa numura piederību konkrētai atrašanās vietai. Papildus apgabala kodam / telefona kodam pastāv arī citi prefiksi: starptautiskie valstu prefiksi, mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzēju prefiksi un dažādu pakalpojumu prefiksi. Vairākiem mērķiem paredzēti prefiksi tiek kombinēti. Zvanot no vienas valsts uz citu gadījumos, kad zvana saņēmējam ir fiksētā līnija, valsts prefikss tiek apvienots ar apgabala kodu un abonenta numuru. Fiktīvā tālruņa numura 6419725, apgabala koda / telefona koda 452 (Colonia del Sacramento, Colonia) un valsts koda gadījumā 00598 izsaucamais numurs ir 00598 452 6419725. Ja tiek veikts zvans uz mobilo ierīci, Valsts kods tiek kombinēts ar mobilo pakalpojumu sniedzēja prefiksu un abonenta numuru. Ja tiek zvanīts tajā pašā valstī esošam abonentam, valsts kodu var izlaist. Daudzās valstīs, veicot iekšzemes zvanus no vienas fiksētās līnijas uz citu, zonas kodu var izlaist, ja abiem abonentiem ir vienāds apgabala kods / telefona kods. Jo īpaši valstīs, kur abonenti var saglabāt vienu un to pašu tālruņa numuru pēc pārcelšanās uz citu atrašanās vietu vai pilsētu, noteikti jāsastāda arī apgabala kods / telefona kods – šajā gadījumā izsaukumam, protams, jāpievieno 452.

Gan valsts prefiksa, gan apgabala koda / telefona koda prefiksa gadījumā pirms paša prefiksa ir viens vai vairāki cipari. Šie cipari tālruņa centrālei norāda, ka sekos apgabala vai Valsts kods, nevis pats tālruņa numurs. Apgabalu kodu gadījumā tā parasti ir nulle. Valstu kodiem Rietumeiropas valstīs un vairumā Āfrikas, Dienvidamerikas un Tuvo Austrumu valstu ITU ieteikums ir izmantot divas nulles. Tomēr dažas valstis šo ieteikumu neievēro: piemēram, valstis, kas iekļaujas Ziemeļamerikas numerācijas shēmā, izmanto 011, bet Japāna izmanto 010.

Par pakalpojumiem, kuriem var piekļūt, izmantojot pakalpojumu prefiksus, var tikt prasīta samaksa ne tikai no telekomunikāciju uzņēmumiem, bet arī no uzņēmumiem, kas piedāvā šos pakalpojumus. Tā rezultātā vairāki apšaubāmi uzņēmumi piedāvā pakalpojumus, kas ir maz izmantojami, bet par tiem jāmaksā dārgi. Lai vēl vairāk palielinātu savu peļņu, šādi pakalpojumi mēģina noturēt zvanītājus rindā pēc iespējas ilgāk. Uzraudzības iestādes regulāri vēršas pret šādiem pakalpojumu sniedzējiem, bet uz to nevar paļauties. Papildus speciāliem numuriem, kurus var identificēt, izmantojot to prefiksus, ir arī ātro zvanu numuri. Vislabāk zināmie ir neatliekamās palīdzības dienesta numuri 112 Eiropā un 911 Ziemeļamerikā. Šos numurus var izmantot visā valstī, un tiem nav nepieciešami prefiksi, t.i., nav valsts koda +598 (00598) vai apgabala koda / telefona koda 452 (Colonia del Sacramento, Colonia).

Parasti zvanītāja tālruņa numurs tiek pārsūtīts zvana saņēmējam un parādīts displejā. Lai gan savu tālruņa numuru ir iespējams slēpt, kas nozīmē datu aizsardzību, nav pārsteigums, ja persona, kurai zvanāt, zvanu nepieņem. Daudzi cilvēki vēlas uzzināt, kas viņiem zvana un nepieņem anonīmos zvanus.

Ja esat ārpus Urugvaja un vēlaties piezvanīt personai Colonia del Sacramento, Colonia, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams Valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Urugvaja Valsts kods ir +598 (00598), tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Colonia del Sacramento, Colonia, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +598 452. Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu. Fiktīvā tālruņa numura 6419725, apgabala koda / telefona koda 452 (Colonia del Sacramento, Colonia) un valsts koda gadījumā 00598 izsaucamais numurs ir 00598 452 6419725.