Apgabala kods Great Bernera and Stornoway, Outer HebridesPilsēta vai apgabals:Great Bernera and Stornoway, Outer Hebrides
Apgabala kods:01851     (+441851)

Valsts:

Apvienotā Karaliste


Apgabala kods Great Bernera and Stornoway, Outer Hebrides (Apvienotā Karaliste)


Prefikss 01851 ir Great Bernera and Stornoway, Outer Hebrides rajona kods. Un Great Bernera and Stornoway, Outer Hebrides atrodas Apvienotā Karaliste. Ja esat ārpus Apvienotā Karaliste un vēlaties piezvanīt personai Great Bernera and Stornoway, Outer Hebrides, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Apvienotā Karaliste valsts kods ir +44, tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Great Bernera and Stornoway, Outer Hebrides, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +441851.

Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs.

Kā alternatīvau +441851, kas jums jāievieto Great Bernera and Stornoway, Outer Hebrides personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 00441851.
Tālruņa numuru kalkulators