Apgabala kods Mornington, Pakenham, Rosebud, Warburton, Yarra RangesPilsēta vai apgabals:Mornington, Pakenham, Rosebud, Warburton, Yarra Ranges
Apgabala kods:0359     (+61359)

Valsts:

Austrālija


Apgabala kods Mornington, Pakenham, Rosebud, Warburton, Yarra Ranges (Austrālija)


Prefikss 0359 ir Mornington, Pakenham, Rosebud, Warburton, Yarra Ranges rajona kods. Un Mornington, Pakenham, Rosebud, Warburton, Yarra Ranges atrodas Austrālija. Ja esat ārpus Austrālija un vēlaties piezvanīt personai Mornington, Pakenham, Rosebud, Warburton, Yarra Ranges, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Austrālija valsts kods ir +61, tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Mornington, Pakenham, Rosebud, Warburton, Yarra Ranges, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +61359.

Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs.

Kā alternatīvau +61359, kas jums jāievieto Mornington, Pakenham, Rosebud, Warburton, Yarra Ranges personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 0061359.
Tālruņa numuru kalkulators