Telefona kods Schwäbisch Hall-SulzdorfPilsēta vai apgabals:Schwäbisch Hall-Sulzdorf

Telefona kods:

07907     (+497907)

Valsts:

Vācija

Tālruņa numuru kalkulators

Telefona kods Schwäbisch Hall-Sulzdorf


Telefona kods / Apgabala kods pilsētai Schwäbisch Hall-Sulzdorf ir 07907. Fiktīvā tālruņa numura 7159549 un apgabala koda / telefona koda 07907 izsaucamais numurs ir 07907 7159549. Un Schwäbisch Hall-Sulzdorf atrodas Vācija.

Apgabala koda / telefona koda prefikss nosaka abonenta tālruņa numura piederību konkrētai atrašanās vietai. Papildus apgabala kodam / telefona kodam pastāv arī citi prefiksi: starptautiskie valstu prefiksi, mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzēju prefiksi un dažādu pakalpojumu prefiksi. Vairākiem mērķiem paredzēti prefiksi tiek kombinēti. Zvanot no vienas valsts uz citu gadījumos, kad zvana saņēmējam ir fiksētā līnija, valsts prefikss tiek apvienots ar apgabala kodu un abonenta numuru. Fiktīvā tālruņa numura 7159549, apgabala koda / telefona koda 07907 (Schwäbisch Hall-Sulzdorf) un valsts koda gadījumā 0049 izsaucamais numurs ir 0049 7907 7159549. Ja tiek veikts zvans uz mobilo ierīci, Valsts kods tiek kombinēts ar mobilo pakalpojumu sniedzēja prefiksu un abonenta numuru. Ja tiek zvanīts tajā pašā valstī esošam abonentam, valsts kodu var izlaist. Daudzās valstīs, veicot iekšzemes zvanus no vienas fiksētās līnijas uz citu, zonas kodu var izlaist, ja abiem abonentiem ir vienāds apgabala kods / telefona kods. Jo īpaši valstīs, kur abonenti var saglabāt vienu un to pašu tālruņa numuru pēc pārcelšanās uz citu atrašanās vietu vai pilsētu, noteikti jāsastāda arī apgabala kods / telefona kods – šajā gadījumā izsaukumam, protams, jāpievieno 07907.

Gan valsts prefiksa, gan apgabala koda / telefona koda prefiksa gadījumā pirms paša prefiksa ir viens vai vairāki cipari. Šie cipari tālruņa centrālei norāda, ka sekos apgabala vai Valsts kods, nevis pats tālruņa numurs. Apgabalu kodu gadījumā tā parasti ir nulle. Valstu kodiem Rietumeiropas valstīs un vairumā Āfrikas, Dienvidamerikas un Tuvo Austrumu valstu ITU ieteikums ir izmantot divas nulles. Tomēr dažas valstis šo ieteikumu neievēro: piemēram, valstis, kas iekļaujas Ziemeļamerikas numerācijas shēmā, izmanto 011, bet Japāna izmanto 010.

Par pakalpojumiem, kuriem var piekļūt, izmantojot pakalpojumu prefiksus, var tikt prasīta samaksa ne tikai no telekomunikāciju uzņēmumiem, bet arī no uzņēmumiem, kas piedāvā šos pakalpojumus. Tā rezultātā vairāki apšaubāmi uzņēmumi piedāvā pakalpojumus, kas ir maz izmantojami, bet par tiem jāmaksā dārgi. Lai vēl vairāk palielinātu savu peļņu, šādi pakalpojumi mēģina noturēt zvanītājus rindā pēc iespējas ilgāk. Uzraudzības iestādes regulāri vēršas pret šādiem pakalpojumu sniedzējiem, bet uz to nevar paļauties. Papildus speciāliem numuriem, kurus var identificēt, izmantojot to prefiksus, ir arī ātro zvanu numuri. Vislabāk zināmie ir neatliekamās palīdzības dienesta numuri 112 Eiropā un 911 Ziemeļamerikā. Šos numurus var izmantot visā valstī, un tiem nav nepieciešami prefiksi, t.i., nav valsts koda +49 (0049) vai apgabala koda / telefona koda 07907 (Schwäbisch Hall-Sulzdorf).

Parasti zvanītāja tālruņa numurs tiek pārsūtīts zvana saņēmējam un parādīts displejā. Lai gan savu tālruņa numuru ir iespējams slēpt, kas nozīmē datu aizsardzību, nav pārsteigums, ja persona, kurai zvanāt, zvanu nepieņem. Daudzi cilvēki vēlas uzzināt, kas viņiem zvana un nepieņem anonīmos zvanus.

Ja esat ārpus Vācija un vēlaties piezvanīt personai Schwäbisch Hall-Sulzdorf, papildus rajona kodam jums ir nepieciešams Valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Vācija Valsts kods ir +49 (0049), tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Schwäbisch Hall-Sulzdorf, jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +49 7907. Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu. Fiktīvā tālruņa numura 7159549, apgabala koda / telefona koda 07907 (Schwäbisch Hall-Sulzdorf) un valsts koda gadījumā 0049 izsaucamais numurs ir 0049 7907 7159549.