Telefona kods Alžīrija

Ievadiet valsts nosaukumu vai telefona kodu:Valsts:Alžīrija

telefona kods:

+213

00213

Vietējais laiks:

23:33

Augšējā līmeņa domēns:

dz

Tālruņa numuru kalkulators


Piezīme:
Šeit nulle vietējā koda sākumā jāizlaiž. Tādējādi, numurs '01936 1751936' būs '+213 1936 1751936' kopā ar valsts iezvana kodu.


Alžīrija telefona kodi...

Telefona kods Alžīrija (Starptautiskais tālsarunu kods)


telefona kods valstij Alžīrija ir +213 (00213). Ja esat ārpus Alžīrija un vēlaties piezvanīt personai Tlemcen, Ain Temouchent, , papildus rajona kodam jums ir nepieciešams telefona kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Alžīrija telefona kods ir +213 (00213), tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Tlemcen, Ain Temouchent, , jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +213 43. Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu. Fiktīvā tālruņa numura 9751936, apgabala koda / telefona koda 043 un valsts koda gadījumā +213 izsaucamais numurs ir +213 43 9751936.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs. Kā alternatīvau +213 43, kas jums jāievieto Tlemcen, Ain Temouchent, personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 00213 43. Fiktīvā tālruņa numura 9751936, apgabala koda / telefona koda 043 un valsts koda gadījumā 00213 (Alžīrija) izsaucamais numurs ir 00213 43 9751936.

Pat ja zvans tiek saņemts no ārvalstīm, zvanītāja numurs var slēpt pakalpojumu, par kuru pakalpojuma sniedzējs iekasē papildu maksu. Šādi zvani bieži nāk no Āfrikas, t.i., tiek izsaukti ar valsts kodu +2xx, aicinot zvanītāju atzvanīt. Atbildot uz neatbildēto zvanu no šāda numura, abonentam bieži rodas augstas izmaksas, kas tiek pārskaitītas uzņēmumam, kas veica “ēsmas” zvanu. Jo ilgāks ir atbildes zvans, jo lielāka būs maksa. Tāpēc, atbildot uz šādiem negaidītiem zvaniem no ārvalstīm, jāievēro piesardzība. Abonenti bieži zina dārgo pakalpojumu numuru prefiksus savās valstīs, bet ārzemju telefonu numuros šādus pakalpojumus parasti identificēt nav iespējams.

Ja tiek izsaukts mobilā tālruņa numura abonents, nav nozīmes, kurā valstī atrodas mobilā ierīce. Tas, vai zvans ir starptautisks zvans un vai telefona kods (šajā gadījumā +213 (00213, Alžīrija)), ir atkarīgs tikai no tā, vai izsauktā mobilā ierīce izmanto mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzēju no tās pašas valsts, kur zvanītājs, vai ne. Mobilās ierīces atrašanās vietai nav nozīmes. Tomēr noteiktos apstākļos atrašanās vietas faktors var ievērojami mainīt maksu par zvanu. Kad mobilā ierīce veic zvanu ārvalstu mobilo sakaru tīklā, tiek piemērota viesabonēšanas maksa. Šīs maksas sedz attiecīgās ierīces īpašnieks neatkarīgi no tā, vai viņš ir zvana saņēmējs vai veicējs zvana saņēmējs vai veicējs. Viesabonēšanas maksas Eiropas Savienībā lielākoties ir atceltas, tāpēc, izmantojot mobilo ierīci citā Eiropas valstī, papildu maksas netiek piemērotas. Tomēr ārpus Eiropas Savienības bieži vien ir lieli uzcenojumi. Īpaši augstas viesabonēšanas cenas ir lidmašīnās un uz kuģiem, kas aprīkoti ar mobilā tīkla šūnu. Tāpēc ir ieteicams iepriekš noskaidrot viesabonēšanas cenas, atrodoties ārzemēs, vai nodrošināties, visu ceļojuma laiku atstājot ierīci lidojuma režīmā.

Valsts kods Alžīrija