Telefona kods Slovākija

Ievadiet valsts nosaukumu vai telefona kodu:Valsts:Slovākija

telefona kods:

+421

00421

Vietējais laiks:

10:34

Augšējā līmeņa domēns:

sk

Tālruņa numuru kalkulators


Piezīme:
Šeit nulle vietējā koda sākumā jāizlaiž. Tādējādi, numurs '08061 1768061' būs '+421 8061 1768061' kopā ar valsts iezvana kodu.


Slovākija telefona kodi...

Telefona kods Slovākija (Starptautiskais tālsarunu kods)


telefona kods valstij Slovākija ir +421 (00421). Ja esat ārpus Slovākija un vēlaties piezvanīt personai Trenčín, , papildus rajona kodam jums ir nepieciešams telefona kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Slovākija telefona kods ir +421 (00421), tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Trenčín, , jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +421 32. Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu. Fiktīvā tālruņa numura 7768061, apgabala koda / telefona koda 032 un valsts koda gadījumā +421 izsaucamais numurs ir +421 32 7768061.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs. Kā alternatīvau +421 32, kas jums jāievieto Trenčín, personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 00421 32. Fiktīvā tālruņa numura 7768061, apgabala koda / telefona koda 032 un valsts koda gadījumā 00421 (Slovākija) izsaucamais numurs ir 00421 32 7768061.

Pat ja zvans tiek saņemts no ārvalstīm, zvanītāja numurs var slēpt pakalpojumu, par kuru pakalpojuma sniedzējs iekasē papildu maksu. Šādi zvani bieži nāk no Āfrikas, t.i., tiek izsaukti ar valsts kodu +2xx, aicinot zvanītāju atzvanīt. Atbildot uz neatbildēto zvanu no šāda numura, abonentam bieži rodas augstas izmaksas, kas tiek pārskaitītas uzņēmumam, kas veica “ēsmas” zvanu. Jo ilgāks ir atbildes zvans, jo lielāka būs maksa. Tāpēc, atbildot uz šādiem negaidītiem zvaniem no ārvalstīm, jāievēro piesardzība. Abonenti bieži zina dārgo pakalpojumu numuru prefiksus savās valstīs, bet ārzemju telefonu numuros šādus pakalpojumus parasti identificēt nav iespējams.

Ja tiek izsaukts mobilā tālruņa numura abonents, nav nozīmes, kurā valstī atrodas mobilā ierīce. Tas, vai zvans ir starptautisks zvans un vai telefona kods (šajā gadījumā +421 (00421, Slovākija)), ir atkarīgs tikai no tā, vai izsauktā mobilā ierīce izmanto mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzēju no tās pašas valsts, kur zvanītājs, vai ne. Mobilās ierīces atrašanās vietai nav nozīmes. Tomēr noteiktos apstākļos atrašanās vietas faktors var ievērojami mainīt maksu par zvanu. Kad mobilā ierīce veic zvanu ārvalstu mobilo sakaru tīklā, tiek piemērota viesabonēšanas maksa. Šīs maksas sedz attiecīgās ierīces īpašnieks neatkarīgi no tā, vai viņš ir zvana saņēmējs vai veicējs zvana saņēmējs vai veicējs. Viesabonēšanas maksas Eiropas Savienībā lielākoties ir atceltas, tāpēc, izmantojot mobilo ierīci citā Eiropas valstī, papildu maksas netiek piemērotas. Tomēr ārpus Eiropas Savienības bieži vien ir lieli uzcenojumi. Īpaši augstas viesabonēšanas cenas ir lidmašīnās un uz kuģiem, kas aprīkoti ar mobilā tīkla šūnu. Tāpēc ir ieteicams iepriekš noskaidrot viesabonēšanas cenas, atrodoties ārzemēs, vai nodrošināties, visu ceļojuma laiku atstājot ierīci lidojuma režīmā.

Valsts kods Slovākija