Valsts kods ASV Virdžīnas

Ievadiet valsts nosaukumu vai valsts kodu:Valsts:ASV Virdžīnas

valsts kods:

+1 340

001 340

Vietējais laiks:

10:12

Augšējā līmeņa domēns:

vi

Tālruņa numuru kalkulators


Piezīme:
Šeit nulle vietējā koda sākumā jāizlaiž. Tādējādi, numurs '02309 1862309' būs '+1340 2309 1862309' kopā ar valsts iezvana kodu.

Valsts kods ASV Virdžīnas


valsts kods valstij ASV Virdžīnas ir +1340 (001340). Ja esat ārpus ASV Virdžīnas un vēlaties piezvanīt personai , papildus rajona kodam jums ir nepieciešams valsts kods, uz kuru vēlaties zvanīt. ASV Virdžīnas valsts kods ir +1340 (001340), tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai , jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +1340  . Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu. Fiktīvā tālruņa numura 862309, apgabala koda / telefona koda un valsts koda gadījumā +1340 izsaucamais numurs ir +1340   862309.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs. Kā alternatīvau +1340  , kas jums jāievieto personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 001340  . Fiktīvā tālruņa numura 862309, apgabala koda / telefona koda un valsts koda gadījumā 001340 (ASV Virdžīnas) izsaucamais numurs ir 001340   862309.

Pat ja zvans tiek saņemts no ārvalstīm, zvanītāja numurs var slēpt pakalpojumu, par kuru pakalpojuma sniedzējs iekasē papildu maksu. Šādi zvani bieži nāk no Āfrikas, t.i., tiek izsaukti ar valsts kodu +2xx, aicinot zvanītāju atzvanīt. Atbildot uz neatbildēto zvanu no šāda numura, abonentam bieži rodas augstas izmaksas, kas tiek pārskaitītas uzņēmumam, kas veica “ēsmas” zvanu. Jo ilgāks ir atbildes zvans, jo lielāka būs maksa. Tāpēc, atbildot uz šādiem negaidītiem zvaniem no ārvalstīm, jāievēro piesardzība. Abonenti bieži zina dārgo pakalpojumu numuru prefiksus savās valstīs, bet ārzemju telefonu numuros šādus pakalpojumus parasti identificēt nav iespējams.

Ja tiek izsaukts mobilā tālruņa numura abonents, nav nozīmes, kurā valstī atrodas mobilā ierīce. Tas, vai zvans ir starptautisks zvans un vai valsts kods (šajā gadījumā +1340 (001340, ASV Virdžīnas)), ir atkarīgs tikai no tā, vai izsauktā mobilā ierīce izmanto mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzēju no tās pašas valsts, kur zvanītājs, vai ne. Mobilās ierīces atrašanās vietai nav nozīmes. Tomēr noteiktos apstākļos atrašanās vietas faktors var ievērojami mainīt maksu par zvanu. Kad mobilā ierīce veic zvanu ārvalstu mobilo sakaru tīklā, tiek piemērota viesabonēšanas maksa. Šīs maksas sedz attiecīgās ierīces īpašnieks neatkarīgi no tā, vai viņš ir zvana saņēmējs vai veicējs zvana saņēmējs vai veicējs. Viesabonēšanas maksas Eiropas Savienībā lielākoties ir atceltas, tāpēc, izmantojot mobilo ierīci citā Eiropas valstī, papildu maksas netiek piemērotas. Tomēr ārpus Eiropas Savienības bieži vien ir lieli uzcenojumi. Īpaši augstas viesabonēšanas cenas ir lidmašīnās un uz kuģiem, kas aprīkoti ar mobilā tīkla šūnu. Tāpēc ir ieteicams iepriekš noskaidrot viesabonēšanas cenas, atrodoties ārzemēs, vai nodrošināties, visu ceļojuma laiku atstājot ierīci lidojuma režīmā.

Telefona kods ASV Virdžīnas (Starptautiskais tālsarunu kods)