Atrast un dzēst dublētās adreses


Programmatūra, lai atrastu
un izdzēstu dublētās adreses

Vai jums ir apnicis strādāt ar zemas kvalitātes datiem, piemēram, tādiem, kas atrodami mārketinga adrešu sarakstos? Ar dublējošiem ierakstiem, kurus ir grūti atpazīt, jo īpaši, ja tie ir uzņēmumu vai personu nosaukumi? Vai apvienojot datus no dažādiem avotiem? Šie produkti varētu piedāvāt risinājumu:

  • DedupeWizard 8: Vienkārša programmatūra, kuru var izmantot bez jebkādām īpašām tehniskām zināšanām, lai meklētu dublētās adreses programmā Excel. Dublētās adreses var atrast, izmantojot pasta adresi, tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi, vai nu vienā adrešu sarakstā vai starp diviem adrešu sarakstiem, kā ir nepieciešams izvēles sarakstu izskatīšanai. Var apstrādāt tikai Excel failus.
  • DataQualityTools 8: Salīdzinot ar DedupeWizard, DataQualityTools piedāvā vairāk iespēju meklēt dublētas adreses un arī veselu virkni papildu funkcijas, lai apstrādātu adrešu datus, piemēram, funkciju datu lauku sapludināšanai. Papildu Excel failiem, programma var apstrādāt arī dBase, ACCESS, VistaDB un teksta failus, kā arī datu bāzu serverus, piemēram, MS SQL Server, PostgreSQL, ORACLE un MySQL.

Papildu informācija: www.dataqualityapps.com