Telefona kods Zimbabve

Ievadiet valsts nosaukumu vai telefona kodu:Valsts:Zimbabve

telefona kods:

+263

00263

Vietējais laiks:

18:27

Augšējā līmeņa domēns:

zw

Tālruņa numuru kalkulators


Piezīme:
Šeit nulle vietējā koda sākumā jāizlaiž. Tādējādi, numurs '03125 1493125' būs '+263 3125 1493125' kopā ar valsts iezvana kodu.


Zimbabve telefona kodi...

Telefona kods Zimbabve (Starptautiskais tālsarunu kods)


telefona kods valstij Zimbabve ir +263 (00263). Ja esat ārpus Zimbabve un vēlaties piezvanīt personai Gokwe, , papildus rajona kodam jums ir nepieciešams telefona kods, uz kuru vēlaties zvanīt. Zimbabve telefona kods ir +263 (00263), tādēļ, ja jūs esat Latvija un vēlaties piezvanīt personai Gokwe, , jums šīs personas tālruņa nummura sākumā jāpievieno +263 59. Šajā gadījumā nulle apzīmē rajona kodu. Fiktīvā tālruņa numura 493125, apgabala koda / telefona koda 59 un valsts koda gadījumā +263 izsaucamais numurs ir +263 59 493125.

Šajā formātā parasti var izmantot plus zīmi tālruņa numura sākumā. Taču biežāk plus zīmes vietā tiek izmantota skaitļu virkne, kas brīdina telefona tīklu par to, ka vēlaties izsaukt tālruņa numuru citā valstī. ITU iesaka izmantot 00, ko arī izmanto daudzās valstīs, tostarp visās Eiropas valstīs. Kā alternatīvau +263 59, kas jums jāievieto Gokwe, personas tālruņa numura priekšā, lai lai pazvanītu tam no Latvija, jūs varat izmantot numuru 00263 59. Fiktīvā tālruņa numura 493125, apgabala koda / telefona koda 59 un valsts koda gadījumā 00263 (Zimbabve) izsaucamais numurs ir 00263 59 493125.

Pat ja zvans tiek saņemts no ārvalstīm, zvanītāja numurs var slēpt pakalpojumu, par kuru pakalpojuma sniedzējs iekasē papildu maksu. Šādi zvani bieži nāk no Āfrikas, t.i., tiek izsaukti ar valsts kodu +2xx, aicinot zvanītāju atzvanīt. Atbildot uz neatbildēto zvanu no šāda numura, abonentam bieži rodas augstas izmaksas, kas tiek pārskaitītas uzņēmumam, kas veica “ēsmas” zvanu. Jo ilgāks ir atbildes zvans, jo lielāka būs maksa. Tāpēc, atbildot uz šādiem negaidītiem zvaniem no ārvalstīm, jāievēro piesardzība. Abonenti bieži zina dārgo pakalpojumu numuru prefiksus savās valstīs, bet ārzemju telefonu numuros šādus pakalpojumus parasti identificēt nav iespējams.

Ja tiek izsaukts mobilā tālruņa numura abonents, nav nozīmes, kurā valstī atrodas mobilā ierīce. Tas, vai zvans ir starptautisks zvans un vai telefona kods (šajā gadījumā +263 (00263, Zimbabve)), ir atkarīgs tikai no tā, vai izsauktā mobilā ierīce izmanto mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzēju no tās pašas valsts, kur zvanītājs, vai ne. Mobilās ierīces atrašanās vietai nav nozīmes. Tomēr noteiktos apstākļos atrašanās vietas faktors var ievērojami mainīt maksu par zvanu. Kad mobilā ierīce veic zvanu ārvalstu mobilo sakaru tīklā, tiek piemērota viesabonēšanas maksa. Šīs maksas sedz attiecīgās ierīces īpašnieks neatkarīgi no tā, vai viņš ir zvana saņēmējs vai veicējs zvana saņēmējs vai veicējs. Viesabonēšanas maksas Eiropas Savienībā lielākoties ir atceltas, tāpēc, izmantojot mobilo ierīci citā Eiropas valstī, papildu maksas netiek piemērotas. Tomēr ārpus Eiropas Savienības bieži vien ir lieli uzcenojumi. Īpaši augstas viesabonēšanas cenas ir lidmašīnās un uz kuģiem, kas aprīkoti ar mobilā tīkla šūnu. Tāpēc ir ieteicams iepriekš noskaidrot viesabonēšanas cenas, atrodoties ārzemēs, vai nodrošināties, visu ceļojuma laiku atstājot ierīci lidojuma režīmā.

Valsts kods Zimbabve